День довкілля - 22 Квітня 2014 - УПСЗН Глухівської міської ради

Управління соціального захисту населення                     Глухівської міської ради

П`ятниця, 09.12.2016, 09:44

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Реєстрація | Вхід

Головна » 2014 » Квітень » 22 » День довкілля
16:26
День довкілля

   17 квітня 2014 року у Глухівському міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів був проведений Всесвітній День довкілля.
   Всесвiтнiй День довкiлля був установлений Генеральною Асамблеєю
Органiзацiєю Об'єднаних Нацiй у 1972 р., щоб вiдзначити вiдкриття Стокгольмської Конференцiї по людському довкiллю. Всесвiтнiй День довкiлля може святкуватися багатьма способами, включаючи вуличнi демонстрацiї, паради велосипедистiв, екологiчнi концерти, конкурси творiв i плакатiв у школах, посадки дерев, прибирання території i багато чого iншого.
   Земля - iз усiма її складними, взаємозалежними екосистемами, - основа наших життiв. Це - наша спiльна спадщина. Благодатнiсть природи єдина i неподiльна.
Як у родинi, кожен елемент природи, хоч i маленький, є частиною цiлого i вносить вклад у гармонiю цiлого й у його тонкий загальний баланс. Кожний вид тварин i рослин, вiдомий чи невiдомий, має своє мiсце, роль i функцiю, i заслуговує захисту - також, як родина захищає усiх своїх членiв. Пiклування в симбiозi з усiм життям на землi - така роль, визначена для нас.
   Люди - частина величезного сплетiння взаємозалежних видiв i систем, що складними способами пристосовані один до одного, дозволяючи системi в цiлому продовжуватися. Як ми повиннi жити? Скiльки є достатнiм? Яким життєвим шляхом повиннi iти люди?
   Ми повиннi розвивати екологiчний, цiлiсний свiтогляд, що з'єднує нас з рештою Природи - i матерiально, i духовно. Релiгiйнi традицiї пiдкреслюють цей зв'язок. Нашим завданням повинно бути вiдновлення цих основних символiв i доктрин у межах кожної традицiї i переведення їх у яснi приписи для суспiльної полiтики i поведiнки.
   Діти центру мали можливість показати себе, як частину природи. Спільними зусиллями була прибрана прилегла територія  . Також діти побачили як можна прикрашати садибу за допомогою пластикових бутилів. Разом з педагогами вони почали робити бджіл з пластикових бутилів, які найближчим часом прикрашатимуть будівлю.

 

Переглядів: 162 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0

Статистика


Онлайн всього: 3
Гостей: 2
Користувачів: 1
Falcon

Форма входу

Президент України

ВР України

КМУ України

Мінсоц праці України

ПФУ

Пенсійна реформа

Державна служба занятости

Фонд соціального захисту інвалідів

Сумська обласна рада

Сумська обласна адміністрація

Глухівський міськвиконком

Неофіційний сайт Глухова

ТРК Глухов


cайт

cайт газети

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання