Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2014 » Квітень » 22 » День довкілля
16:26
День довкілля

   17 квітня 2014 року у Глухівському міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів був проведений Всесвітній День довкілля.
   Всесвiтнiй День довкiлля був установлений Генеральною Асамблеєю
Органiзацiєю Об'єднаних Нацiй у 1972 р., щоб вiдзначити вiдкриття Стокгольмської Конференцiї по людському довкiллю. Всесвiтнiй День довкiлля може святкуватися багатьма способами, включаючи вуличнi демонстрацiї, паради велосипедистiв, екологiчнi концерти, конкурси творiв i плакатiв у школах, посадки дерев, прибирання території i багато чого iншого.
   Земля - iз усiма її складними, взаємозалежними екосистемами, - основа наших життiв. Це - наша спiльна спадщина. Благодатнiсть природи єдина i неподiльна.
Як у родинi, кожен елемент природи, хоч i маленький, є частиною цiлого i вносить вклад у гармонiю цiлого й у його тонкий загальний баланс. Кожний вид тварин i рослин, вiдомий чи невiдомий, має своє мiсце, роль i функцiю, i заслуговує захисту - також, як родина захищає усiх своїх членiв. Пiклування в симбiозi з усiм життям на землi - така роль, визначена для нас.
   Люди - частина величезного сплетiння взаємозалежних видiв i систем, що складними способами пристосовані один до одного, дозволяючи системi в цiлому продовжуватися. Як ми повиннi жити? Скiльки є достатнiм? Яким життєвим шляхом повиннi iти люди?
   Ми повиннi розвивати екологiчний, цiлiсний свiтогляд, що з'єднує нас з рештою Природи - i матерiально, i духовно. Релiгiйнi традицiї пiдкреслюють цей зв'язок. Нашим завданням повинно бути вiдновлення цих основних символiв i доктрин у межах кожної традицiї i переведення їх у яснi приписи для суспiльної полiтики i поведiнки.
   Діти центру мали можливість показати себе, як частину природи. Спільними зусиллями була прибрана прилегла територія  . Також діти побачили як можна прикрашати садибу за допомогою пластикових бутилів. Разом з педагогами вони почали робити бджіл з пластикових бутилів, які найближчим часом прикрашатимуть будівлю.

 

Переглядів: 222 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0