Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2016 » Березень » 30 » День боротьби з туберкульозом
13:06
День боротьби з туберкульозом

   29 березня в Глухівському міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів  відзначали  День боротьби з туберкульозом. Саме тому, студентами практикантами Глухівського державного педагогічного університету імені Олександра Довженка Вікторією Карпець  , Аліною Маншиліною, Олександром Стрельчуком  було проведено   виховний захід на тему «Профілактика туберкульозу»  .
   Студенти акцентували увагу на тому, що туберкульоз є небезпечним та дуже важким захворюванням. Ризик інфікування більший у людей без певного місця проживання, а також у людей, що постійно вживають алкоголь або наркотики, але знову ж таки через те, що їх імунітет знижений внаслідок способу життя та поганого харчування. На жаль, пересічні громадяни теж ризикують захворіти через погіршення екологічної ситуації та перевтому. Туберкульоз не зважає на соціальний чи фінансовий статус. 
   Студентами розроблені інформаційні пам’ятки, які містили інформацію, як можна уникнути цієї хвороби. Досить тільки попіклуватись про стан своєї імунної системи: відмовитись від шкідливих звичок – паління, вживання наркотичних та токсичних речовин, зловживання алкоголем та енергетичними напоями; дотримуватись режиму регулярного та повноцінного і  правильного харчування; вживати вітаміни відповідно до сезону та особливостей нашого регіону; позитивний вплив на організм мають і  регулярні фізичні вправи, загартування, дотримання особистої гігієни; частіше і більше часу проводити з дітьми на свіжому повітрі; щорічно обстежуватися у лікаря, проходити флюорографічне обстеження.
   Медична сестра центру наголосила, що дотримання таких простих правил допоможе вберегти себе, своїх рідних і близьких від хвороби.
Проведення таких заходів свідчить про необхідність інформування населення та формування відповідального ставлення дітей  та молоді до свого здоров’я та майбутнього.

Переглядів: 135 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0