Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2017 » Листопад » 29 » Cтан виконання Указу Президента України «Про активізацію роботи щодо забезпечення прав людей з інвалідністю»
14:50
Cтан виконання Указу Президента України «Про активізацію роботи щодо забезпечення прав людей з інвалідністю»

   Для підтримки осіб з обмеженими фізичними можливостями, створення для них сприятливих умов духовного, культурного, інтелектуального та творчого потенціалу у місті діє « Програма соціального захисту окремих категорій населення  міста Глухова на 2014-2018 роки». 
Рішенням міськвиконкому створена координаційна рада з питань вирішення проблем реабілітації та життедіяльності інвалідів. На засіданні ради розглядаються питання щодо толерантного та поважного ставлення осіб з обмеженими фізичними можливостями.
   Проводяться заходи щодо соціальної адаптації осіб з інвалідністю з числа внутрішньо – переміщених осіб шляхом роз’яснення законних прав зазначених осіб, надання гуманітарної допомоги в рамках проведення гуманітарних проектів тощо.
   У місті обслуговується 10 міських автобусних маршрутів загального користування. Діє система надання транспортних послуг пільговій категорії 
громадян згідно чинного законодавства. Передбачені місця для інвалідів.
   Під час проведення конкурсів з перевезення пасажирів віддається перевага тим суб’єктам господарювання транспорту, у яких він пристосований для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями. 
   Приватним підприємцем придбані два транспортні засоби, які пристосовані для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями. 
   Постійно проводиться моніторинг наявності житла, придатного для проживання внутрішньо – переміщеним особам.
   При будівництві нових, проведенні реконструкції, капітальних ремонтах існуючих будівель, приміщень забезпечується пристосування  до  потреб осіб з обмеженими фізичними можливостями та проводиться відповідний контроль. 
   При проведенні капітального ремонту доріг встановлюються  формувальні  бордюри  для зручного і безпечного переміщення людей з обмеженими фізичними можливостями.                   
   Представництво інтересів внутрішньо – переміщених осіб, в тому числі осіб з інвалідністю, здійснюється на базі Глухівського бюро правової допомоги Шосткинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. 
   1 вересня 2017 року в загальноосвітній школі № 3 створений інклюзивний клас для навчання дітей з інвалідністю.
У центральній районній лікарні ведеться облік осіб з інвалідністю, які потребують забезпечення виробами медичного призначення. 

Переглядів: 19 | Додав: Falcon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0