Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2017 » Грудень » 15 » Цікаві зустрічі
15:33
Цікаві зустрічі

       

   14 грудня у читальній залі Глухівської центральної районної бібліотеки пенсіонери відділення денного перебування територіального центру соціального обслуговування населення Глухівської міської ради мали змогу зустрітися з письменниками братами Капрановими. Це була презентація їх книги «Майдан. Таємні файли». 
У книгу увійшло 20 файлів журналістських сюжетів та розслідувань. «Ми рік працювали над свідченнями. Ідею книги отримали під час роботи над програмою журналістських розслідувань «Брат за брата». Наша мета – бути неупередженими, ми не заангажовані політично. Не любимо владу. Адже на кожну оповідь свідка наводимо інформаційне повідомлення зі ЗМІ, яке нагадує та підтверджує наведений факт», – розповідають автори.
     Також письменники презентували ряд раніше виданих і не менш цікавих захоплюючих книжок «Забудь річка», «Кобзар 2000», «Записки моєї секретарки», «Веселі свята», «Історія незалежності України».
     В кінці  презентації всі відвідувачі мали змогу придбати книжки письменників з авторгафами, а також зробити фото на пам’ять.

Переглядів: 16 | Додав: Falcon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0