Чи зараховується до наукового стажу роботи час навчання в аспірантурі? - 21 Листопада 2014 - УПСЗН Глухівської міської ради

Управління соціального захисту населення                     Глухівської міської ради

П`ятниця, 09.12.2016, 15:32

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Реєстрація | Вхід

Головна » 2014 » Листопад » 21 » Чи зараховується до наукового стажу роботи час навчання в аспірантурі?
15:04
Чи зараховується до наукового стажу роботи час навчання в аспірантурі?

   Відповідно до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 04.03.2004 № 257, до наукового стажу, який дає право на призначення пенсії відповідно до статті 24 зазначеного Закону, зараховується, зокрема, час навчання в аспірантурі за денною (очною) формою навчання випускників аспірантури.

Переглядів: 154 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Президент України

ВР України

КМУ України

Мінсоц праці України

ПФУ

Пенсійна реформа

Державна служба занятости

Фонд соціального захисту інвалідів

Сумська обласна рада

Сумська обласна адміністрація

Глухівський міськвиконком

Неофіційний сайт Глухова

ТРК Глухов


cайт

cайт газети

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання