Чи можливий вихід на пенсію із зниженням пенсійного віку потерпілим внаслідок Чорнобильської катастрофи третьої категорії? - 14 Вересня 2011 - УПСЗН Глухівської міської ради

Управління соціального захисту населення                     Глухівської міської ради

П`ятниця, 09.12.2016, 09:48

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Реєстрація | Вхід

Головна » 2011 » Вересень » 14 » Чи можливий вихід на пенсію із зниженням пенсійного віку потерпілим внаслідок Чорнобильської катастрофи третьої категорії?
16:31
Чи можливий вихід на пенсію із зниженням пенсійного віку потерпілим внаслідок Чорнобильської катастрофи третьої категорії?
   Відповідно до пункту 3 статті 14 Закону  України „Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” до потерпілих  осіб категорії 3 належать особи, які  постійно проживають або постійно працюють чи   постійно навчаються у зонах безумовного (обов’язкового) та гарантованого  добровільного відселення за умови, що вони станом на 1 січня 1993 року прожили або  відпрацювали чи постійно навчались у зоні безумовного (обов’язкового) відселення не менше двох років (2 зона), а у зоні гарантованого добровільного відселення – не менше трьох років (3 зона).
   Відповідно до пункту 2 статті 55 цього Закону особи, які постійно проживали або постійно проживають чи   постійно  працювали або   постійно працюють у зоні  гарантованого добровільного відселення за умови, що вони станом на 1 січня 1993 року прожили або відпрацювали  у цій зоні не  менше трьох років, мають право на зниження пенсійного віку на три роки та  додатково на один рік за два роки проживання або роботи, але не більше шести років. При цьому початкова величина  зниження пенсійного віку (три роки) встановлюється лише особам, які постійно  проживали або постійно працювали у  зазначеній зоні з моменту аварії по 31 липня 1986 року незалежно від часу проживання або роботи в цей період.

Переглядів: 263 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Президент України

ВР України

КМУ України

Мінсоц праці України

ПФУ

Пенсійна реформа

Державна служба занятости

Фонд соціального захисту інвалідів

Сумська обласна рада

Сумська обласна адміністрація

Глухівський міськвиконком

Неофіційний сайт Глухова

ТРК Глухов


cайт

cайт газети

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання