Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2014 » Квітень » 25 » Чи бувають права без обов`язків?
10:47
Чи бувають права без обов`язків?

        Протягом тижня фахівці із соціальної роботи Глухівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели  тренінг: «Всі діти мають права – ти теж!» для учнів молодших класів ЗОШ №1, №2, №3 та захід спільно з працівником кримінально - виконавчої інспекції «Законодавчі засади соціально – правового захисту дітей» для студентів медичного училища.

     

Метою тренінгу було ознайомлення дітей з основними положеннями Конвенції ООН про права дитини, формування навичок правомірної поведінки дітей і навчання діяти в різноманітних життєвих ситуаціях у відповідності з нормами права.

       

Перша частина тренінгового заняття направлена на ознайомлення із правами дитини, в ході якої діти переглянули відеоролик «Казкові герої в країні прав» та визначили які права були порушені у казкових героїв, активно відповідали на питання вікторини «В лабіринті прав» та визначили які є права у дитини.

Друга частина тренінгу включала ознайомлення з обов’язками дитини, яка  супроводжувалася мультимедійною презентацією «Декларація прав дитини», після якої діти визначили, що крім прав є ще і обов’язки.

        Під час проведення різноманітних вправ учасники тренінгу підвели підсумок, що немає прав без обов`язків.

 

 

 

Переглядів: 440 | Додав: Falcon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0