Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2013 » Лютий » 18 » Безпека людей похилого віку-головна задача суспільства
11:42
Безпека людей похилого віку-головна задача суспільства
    Нещодавно була проведена спільна  координаційна нарада управління праці та соціального захисту населення міської ради та Глухівського МВ УМВС України в Сумській області.
    Нарада пройшла під головуванням заступника міського голови Терещенко І.І. Було розглянуто ряд важливих питань щодо забезпечення безпеки осіб похилого віку у сфері профілактики правопорушень.
З даного питання звітував старший дільничний інспектор Глухівського міськвідділу міліції О.М.Кугай.
    Директор територіального  центру соціального обслуговування населення Ніколаєнко С.І. проінформувала, що проводиться відповідна робота із соціальними робітниками, які обслуговують осіб похилого віку щодо недопущення шахрайства по відношенню до літніх людей. Також були проведені бесіди з особами, яких обслуговує територіальний центр щодо недопущення нещасних випадків.
    Заступник міського голови Терещенко І.І. звернула увагу на необхідність проведення в засобах масової інформації роз’яснювальної роботи щодо недопущення шахрайства по відношенню до літніх людей.
    Учасники даного зібрання дійшли до висновку, що безпека старшого покоління залежить від нашого загального культурного рівня.

Переглядів: 427 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0