Атестація робочого місця — це право чи обов’язок роботодавця? - 20 Січня 2016 - УПСЗН Глухівської міської ради

Управління соціального захисту населення                     Глухівської міської ради

П`ятниця, 09.12.2016, 09:43

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Реєстрація | Вхід

Головна » 2016 » Січень » 20 » Атестація робочого місця — це право чи обов’язок роботодавця?
09:47
Атестація робочого місця — це право чи обов’язок роботодавця?

   Коли роботодавець чує фразу «атестація робочих місць за умовами праці», то першою думкою є гора нудної та незрозумілої документації та виникає бажання не займатись цим питанням чи перекласти його вирішення на потім. І тому часто виникають питання: кому потрібна атестація? В яких випадках? Що ж це насправді: «бюрократизм» правових норм чи виробнича необхідність? Навіщо потрібно проводити таку атестацію? 
   По-перше:у кожного працівника повинно бути своє робоче місце.
   По-друге:на робочому місці необхідно створити нешкідливі та безпечні умови праці.    Саме про це і повинен потурбуватися роботодавець.
   Але не все залежить від керівника. Сама специфіка виробництва може бути пов'язана з факторами підвищеної небезпеки, шкідливості і т. д. У таких випадках роботодавець повинен компенсувати працівникові «шкідливість» його роботи виходячи з норм чинного законодавства, наприклад: надати йому додаткову відпустку; встановити підвищену оплату праці; забезпечити видачу спецодягу і засобів індивідуального захисту; видавати молоко та лікувально-профілактичне харчування. Працівник може отримати право на пенсію за віком на пільгових умовах, якщо це буде підтверджено результатами атестації. Як же виявити шкідливі і небезпечні фактори виробничого середовища що дозволяють працівникам претендувати на пільги та компенсації? Відповідь очевидна: провести атестацію робочих місць за умовами праці? Роботодавець повинен організувати та провести на своєму підприємстві відповідну роботу, якщо його виробництво (техпроцеси, обладнання, сировина, продукція) є потенційним джерелом шкідливих і небезпечних факторів, які можуть несприятливо впливати на здоров'я працівників зараз чи в майбутньому.
   Саме атестаційна комісія підприємства здійснює організаційне, методичне керівництво і контроль за проведенням робіт на всіх етапах атестації, визначає перелік робочих місць, що підлягають атестації. Вивчає норми охорони та гігієни праці щодо свого виробництва, а також: Списки № 1 і № 2 виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах, Списки виробництв, цехів, професій і посад, зайнятість працівників в яких дає право на щорічні додаткові відпустки за роботу із шкідливими і важкими умовами праці та за особливий характер праці та Списки виробництв, цехів, професій і посад, зайнятість працівників в яких дає право на скорочену тривалість робочого тижня. 
   Отримуємо замкнуте коло: не провівши атестацію, ми не можемо визначити необхідність її проведення. 
   Отже, своєчасне та якісне проведення атестації робочих місць за умовами праці дасть можливість роботодавцям уникнути можливих конфліктів з працівниками та контролюючими органами, а самим працівникам – захистити своє право на безпечні умови праці.
   Для отримання консультацій та методичної допомоги щодо проведення атестації робочих місць за умовами праці можна звернутися до управління соціального захисту населення (вул.Курлука 1/3, каб.14).

Переглядів: 78 | Додав: Falcon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0

Статистика


Онлайн всього: 3
Гостей: 2
Користувачів: 1
Falcon

Форма входу

Президент України

ВР України

КМУ України

Мінсоц праці України

ПФУ

Пенсійна реформа

Державна служба занятости

Фонд соціального захисту інвалідів

Сумська обласна рада

Сумська обласна адміністрація

Глухівський міськвиконком

Неофіційний сайт Глухова

ТРК Глухов


cайт

cайт газети

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання