Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2012 » Лютий » 14 » Альтернативна служба
15:02
Альтернативна служба
   Відповідно до Указу Президента України  від 31.10.2011р. № 1009/2011 „Про строки прповендення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2012 році”, строк проведення чергових призовів громадян на строкову військову службу на 2012 рік встановлено квітень – травень, жовтень –листопад.
Відповідно до Закону України "Про альтернативну (невійськову) службу”, громадяни України мають право на альтернативну службу, якщо виконання військового обов’язку суперечить їхнім релігійним переконанням і якщо вони належать до діючих відповідно до законодавства релігійних організацій, віровчення яких не допускає користування зброєю.
   Альтернативна служба є службою, яка запроваджується замість проходження строкової військової служби і має на меті виконання обов’язку перед суспільством.
   Згідно з Законом на альтернативну службу направляються громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу і особисто заявили про неможливість її проходження як такої, документально або іншим чином підтвердили істинність переконань та стосовно яких прийнято відповідні рішення.
   Для вирішення питання про направлення на альтернативну службу, після взяття на облік, але не пізніше ніж за два календарні місяці до початку встановленого законодавством періоду проведення призову на строкову військову службу, громадянин особисто подає комісії за місцем проживання мотивовану письмову заяву. Несвоєчасне подання заяви є підставою для відмови громадянину в направленні на службу.
   Шановні громадяни, з питань щодо направлення на альтернативну службу звертайтеся до управління праці та соціального захисту населення міської ради за адресою: м.Глухів, вул. Курлука, 1/3 каб.№13,14 т.2-26-24

Переглядів: 416 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0