Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2014 » Липень » 18 » акція „Молодь проти злочинності та насильства”
10:10
акція „Молодь проти злочинності та насильства”

   З метою профілактики негативних явищ серед учнівської молоді та формування навичок здорового способу життя 17.07.2014 р. Глухівським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на базі заміського оздоровчого дитячо-юнацького табору „Сонячний” на ІІ зміні була проведена акція „Молодь проти злочинності та насильства”.    
    На початку заходу виступила головний спеціаліст центру Разіна Т.В., яка ознайомила присутніх про напрямки роботи Глухівського МЦСССДМ та про послуги, які можуть отримати діти в центрі при виникненні різних проблем. 
   Оперуповноваженим сектору кримінальної міліції у справах дітей, Демченко Кристиною Олександрівною, була проведена бесіда про злочинність та насильство серед дітей та молоді, ознайомлено з правовими наслідками протиправної поведінки неповнолітніх, попереджено про заборонурозпиття алкогольних напоїв, паління у заборонених місцях та про відповідальність, яку несуть неповнолітні у разі скоєння правопорушень.
   З метоюформування в молодіжному та дитячому середовищі позитивного іміджу здорової людини, виступила лікар-гінеколог – Монжай Г.О. 
   Наприкінці заходу діти задавали гостямзапитання, робили висновки про негативний вплив шкідливих звичок на протиправну поведінку підлітків та на здоров’я людини, засуджували негативні звички, пропагували здоровий спосіб життя.

Переглядів: 253 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0