Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2015 » Вересень » 16 » А К Ц І Я «ПОДБАЙ ПРО ОДИНОКОГО СУСІДА»
07:35
А К Ц І Я «ПОДБАЙ ПРО ОДИНОКОГО СУСІДА»

Шановні  глухівчани !

    Милосердя і допомоги в наш час потребує значна частина населення. Соціальні негаразди певною мірою позначились майже на кожному з нас. Але є люди які  втратили рідних або близьких та ще з’явилась старість із хворобами, самотність і немічність.  Тому важливо своєчасно підтримати таких людей  конкретною допомогою.
       Територіальний центр соціального обслуговування населення Глухівської міської ради, на обслуговуванні в якому знаходиться 1087 чол., повсякденно намагається підтримати ці категорії населення. З цією метою проводиться акція по збору овочів, одягу та взуття  «Подбай про одинокого сусіда».
      Ваша небайдужість та конкретна допомога людям, які знаходяться у скрутному становищі, полегшить їм пережити  осінньо-зимовий період.
      Звертаємось до керівників організацій, підприємств всіх форм власності, до Вас шановні глухівчани, до Ваших люблячих сердець, проявіть чуйність і милосердя, надайте посильну допомогу самотнім літнім людям, які живуть поряд з нами, в заготівлі овочів на зиму.
      Вашу допомогу чекають за адресою:  вул. Інститутська,3 ( територія ЦРЛ) з  8.00 до 17.00 (крім суботи та неділі), тел. 2-63-44, 7-05-66. 

                                          Територіальний центр соціального                         
                                          обслуговування населення 
                                          Глухівської міської ради

Переглядів: 160 | Додав: Falcon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0