Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2012 » Грудень » 5 » 3 грудня Міжнародний день інвалідів
11:28
3 грудня Міжнародний день інвалідів
    Проведення Міжнародного дня інвалідів спрямовано на привернення уваги до проблем івалідів, захист їх гідності, прав та благополуччя, на переваги, які отримує суспільство від участі інвалідів в політичному, соціальному, економічному і культурному житті.
    Звичайно, цей день не можна називати святковим, проте він підкреслює необхідність досягнення забезпечення рівних прав інвалідів і їх участі в житті суспільства.
     
    
     У естетичному відділі центру дитячої та юнацької творчості   для вихованців Глухівського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів  відбулася концертно-розважальна програма «Нехай навколо світ добро приносить».    
    Актова зала естетичного відділу  була повністю заповнена дітьми-інвалідами та їхніми батьками. На творчий фестиваль завітали почесні гості : заступник міського голови І. І. Терещенко, начальник управління праці та соціального захисту населення Л.А. Громак ,начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Зайцев Р.О.,  директор центру соціальних служб для сім’ї , дітей та молоді, депутат обласної ради  О.Е. Юденич.
    З цим днем присутніх привітала заступник міського голови Ірина Іванівна Терещенко, яка висловила щирі слова від міського голови та від себе особисто в адрес дітей , побажала їм міцного здоров’я  , благополуччя їхнім родинам та подарувала магнітну дошку для Глухівського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів.
    Відвідувачі центру реабілітації  порадували присутніх чудовою виставою «Маленький храбрец» . В ході, якої герої ще раз довели, що добро перемагає зло, що підтримуючи один одного у випробовуваннях, які посилає нам доля можна впоратися з будь-якими труднощами.
    А по закінченню фестивалю на присутніх чекали «солодощі» та подарунки від міського голови Ю.О. Бурлаки .
Щиро дякуємо колективу естетичного відділу центру дитячої та юнацької творчості за надану допомогу у проведенні заходу.
    Глухівський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів щиро вдячні за допомогу в організації фестивалю постійним спонсорам : персоналу відділу прикордонної служби «Шалигіне»  імені Петра Калнишевського та особисто начальнику відділу майору М.Я. Кованюку ; приватним підприємцям: Овсинській Н.М., Шумицькому В.О., Максименко О.В., Деркачу С.О. ,  Васильєвій С.А., Бушнєву С.Ф., Скобликовій Н.М.,        Голубу А.М., Москаленко А.О., Старченко Н.М., Самоброду С.П.,       Бутовій Л.А., Неклонській Н.І., Дещенко С.І., Бесарабу С.О.

   Тамара Ярина, директор
Глухівського міського центру
соціальної реабілітації дітей-інвалідів


Переглядів: 323 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0