Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2015 » Грудень » 1 » 1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом
16:40
1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом

   1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Всесвітній день боротьби зі СНІДом став одним з найбільш визнаних міжнародних днів здоров’я і важливою можливістю для підвищення рівня обізнаності про це захворювання та його профілактику. Він був заснований в 1987 році Всесвітньою організацією охорони здоров’я, і ​​вперше цей день відзначався 1 грудня 1988 року.

         Україна продовжує займати одне з провідних місць за темпами зростання епідемії ВІЛ/СНІД. Проблеми ВІЛ/СНІДу є не тільки медичними, а головним чином соціальними і духовними.

         В цей день Глухівський міський центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді провів тренінг  «Обережно СНІД!» для студентів професійно – педагогічного коледжу.

         Під час тренінгу студенти мали можливість дізнатися факти про ВІЛ-інфекцію/СНІД та зробити висновок, якщо люди розуміють, як передається ВІЛ-інфекція, як їй можна запобігти і усвідомлюють сьогоднішню реальність життя з ВІЛ – вони можуть за допомогою цих знань піклуватися про власне здоров’я і здоров’я інших і допомогти тим, хто живе з ВІЛ.

         Наприкінці заходу патронажна медична сестра Глухівської міської організації Товариства Червоного Хреста України роздала присутнім засоби контрацепції.

Переглядів: 104 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0