Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2016 » Жовтень » 19 » 18 жовтня, в багатьох країнах відзначено Європейський день боротьби з торгівлею людьми
12:57
18 жовтня, в багатьох країнах відзначено Європейський день боротьби з торгівлею людьми

   Важливим аспектом діяльності навчальних закладів освіти, щодо запобігання протидії торгівлі людьми є інформаційно-просвітницька робота. Проблема торгівлі людьми дуже близько стоїть до таких проблем, як наркоманія та підліткова безпритульність. Тому надзвичайно важливо для студентів навчальних закладів приділяти увагу профілактиці цієї проблеми в даному середовищі.
   Торгівля людьми досі залишається джерелом сучасної форми рабства, яке пов'язане або з сексуальною експлуатацією людини, або з примусовою безоплатною працею. В останні роки випадки торгівлі людьми та їх поневолення стають все рідшими. Правозахисники пов'язують це зі зростанням поінформованості населення про ризики роботи чи навчання за кордоном.
   З цією метою  студенти V курсу по спеціальності «соціальна робота»: Ігор Хоменко, Михайло Вертолецький та Сергій Гуща завітали до свого університету – ГНПУ ім. О. Довженка та  провели акцію приурочену до цього дня. На даний час вони проходять практику у Глухівському міському центрі соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді.
   Під час проведення акції всіх учасників було поінформовано з ряду питань, що стосуються поневолення людей в сучасних реаліях життя.
   З питань запобігання торгівлі людьми можна звертатися за номером Національної «гарячої лінії» — 0 800 500 225 (безкоштовні дзвінки з усіх стаціонарних телефонів на території України).


За інформацією Глухівського МЦСССДМ

 

Переглядів: 79 | Додав: Falcon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0