Виплата щорічної разової грошової допомоги ветеранам війни до дня 9 Травня - 29 Серпня 2011 - Напрямки роботи - УПСЗН Глухівської міської ради

Управління соціального захисту населення                     Глухівської міської ради

Четвер, 08.12.2016, 11:54

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Напрямки роботи | Реєстрація | Вхід

Головна » 2011 » Серпень » 29 » Виплата щорічної разової грошової допомоги ветеранам війни до дня 9 Травня
14:09
Виплата щорічної разової грошової допомоги ветеранам війни до дня 9 Травня
Відповідно до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” щорічна разова грошова допомога до 5 травня виплачується:

- інвалідам війни I групи – десять мінімальних пенсій за віком;

- інвалідам війни II групи - вісім мінімальних пенсій за віком;

- інвалідам війни III групи - сім мінімальних пенсій за віком;

- учасникам бойових дій - п'ять мінімальних пенсій за віком;

- учасникам війни, нагородженим орденами і медалями колишнього СРСР за самовіддану працю та бездоганну військову службу в тилу в роки Великої Вітчизняної війни - три мінімальних пенсій за віком;

- членам сімей, зазначеним у пункті 1 статті 10 вищезазначеного Закону, а також дружинам (чоловікам) померлих інвалідів війни, які не одружились вдруге, виплачується разова грошова допомога у розмірі п'яти мінімальних пенсій за віком. Дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни, визнаних за життя інвалідами від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружились вдруге - три мінімальних пенсій за віком.
Щорічну виплату разової грошової допомоги до 5 травня, здійснюють органи праці та соціального захисту населення через відділення зв'язку або через установи банків (шляхом перерахування на особовий рахунок отримувача) пенсіонерам - за місцем отримання пенсії, а особам, які не є пенсіонерами, - за місцем їх проживання чи одержання грошового утримання.
Військовослужбовцям, особам начальницького та рядового складу органів внутрішніх справ України, особам начальницького і рядового складу кримінально-виконавчої системи України, які проходять службу (крім пенсіонерів), виплата разової грошової допомоги здійснюється шляхом перерахування коштів органами праці та соціального захисту населення на спеціальні рахунки військових частин, установ і організацій за місцем їх служби.
Особам, які відбувають покарання в місцях позбавлення волі або утримуються в лікувально-трудових профілакторіях (крім пенсіонерів), виплата разової грошової допомоги здійснюється шляхом перерахування коштів органами праці та соціального захисту населення на спеціальні рахунки установ кримінально-виконавчої системи України.
Особи, які не отримали разової грошової допомоги до 5 травня, мають право звернутися за нею та отримати її до 30 вересня відповідного року, в якому здійснюється виплата допомоги.
Громадянам, які належать до кількох категорій осіб згідно з цим Законом, виплачується одна допомога – у більшому розмірі.
Разова грошова допомога не виплачується в разі смерті отримувача до 5 травня або набуття громадянином статусу згідно із статтями 6, 7, 9, 10, 11 цього Закону після 5 травня відповідного року, в якому здійснюється виплата допомоги.
Сума разової грошової допомоги, що належала особі згідно з цим Законом і залишилася не одержаною у зв'язку з її смертю, не включається до складу спадщини і виплачується батькам, чоловіку (дружині), дітям особи, якій передбачена виплата разової грошової допомоги, або родичам, що проживали разом з нею.
Допомога виплачується без особистого звернення громадян.
Законом України "Про Державний бюджет України” на відповідний рік призупиняються дії статей Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” в частині визначення розміру щорічної разової грошової допомоги.
Постановою КМУ на відповідний рік встановлюється розмір допомоги та Порядок проведення виплати.

Категорія: Соціальна підтримка пільговиків | Переглядів: 5081 | Додав: Falcon | Рейтинг: 3.5/2
Всього коментарів: 0

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Президент України

ВР України

КМУ України

Мінсоц праці України

ПФУ

Пенсійна реформа

Державна служба занятости

Фонд соціального захисту інвалідів

Сумська обласна рада

Сумська обласна адміністрація

Глухівський міськвиконком

Неофіційний сайт Глухова

ТРК Глухов


cайт

cайт газети

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання