Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2011 » Серпень » 29 » Виплата пільги на придбання скрапленого газу
14:28
Виплата пільги на придбання скрапленого газу
Відповідно до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” право на отримання пільг готівкою на придбання скрапленого газу:

- інваліди війни – 100% від вартості одного балону скрапленого газу;

- учасники бойових дій – 75 від вартості одного балону скрапленого газу;

- учасники війни, членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни - 50% від вартості одного балону скрапленого газу.
Для отримання виплати пільги готівкою на придбання скрапленого газу пільговику необхідно надати заяву. При наданні заяви при собі мати: паспорт, ідентифікаційний номер, пільгове посвідчення, номер розрахункового рахунку в банківській установі, книжку на газобалонну установку.
Документи на отримання пільги готівкою на придбання скрапленого газу подаються до управління праці та соціального захисту населення за адресою: м. Конотоп, пр. Миру, 6 кімната №11, телефон 2- 63 -53.
Нарахування коштів проводиться відповідно до норм та вартості одного балону скрапленого газу встановлених Державним бюджетом та постановою КМУ на відповідний рік.
Виплата продиться шляхом перерахування коштів на розрахункові рахунки заявників в банківських установах після надходження цільових коштів з державного бюджету на рахунок управління праці та соціального захисту населення.

Категорія: Соціальна підтримка пільговиків | Переглядів: 564 | Додав: Falcon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0