Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2011 » Серпень » 29 » Виплата пільг готівкою на придбання твердого палива
14:26
Виплата пільг готівкою на придбання твердого палива
31 січня 2007 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову №77 "Про затвердження Порядку надання пільг на придбання твердого палива за рахунок субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам”.
Цей Порядок визначає механізм надання пільг на придбання твердого палива особам, які мають право на пільги за соціальною ознакою з придбання твердого та рідкого палива відповідно до Законів України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, "Про жертви нацистских переслідувань”, "Про основні Засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку”, "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, "Про статус ветеранів військової служби і ветеранів органів внутрішніх справ та їх соціальний захист”, "Про міліцію”, "Про пожежну безпеку”, "Про освіту”, Основ законодавства України про охорону здоров’я, Основ законодавства України про культуру, ст. 48 Гірничного Закону України.
Особи, які мають право на відповідні пільги згідно з кількома законами, реалізують таке право за одним законом за їх вибором.
Для призначення пільг з придбання твердого палива особи звертаються до управлінь праці та соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання з відповідною заявою, до якої додають довідку про наявність у житловому приміщенні пічного опалення, паспортом, ідентифікаційним номером, пільговим посвідченням.

- У разі смерті особи, члени сім'ї померлого, визначені Законом про Державний бюджет України на відповідний рік, які проживали разом з ним, можуть отримати кошти готівкою на придбання твердого палива на підставі: заяви одного з членів сім'ї, поданої не пізніше закінчення бюджетного періоду; копії свідоцтва про смерть особи, виданої в установленому порядку довідки про факт проживання членів сім'ї разом з особою.

- У разі зміни реєстрації місця проживання з вибуттям за межі району (міста) протягом бюджетного періоду особа подає довідку щодо придбання твердого палива на пільгових умовах за попереднім зареєстрованим місцем проживання.

- У разі зміни умов проживання особи (підключення житла до системи газо-, тепло-, електропостачання для його опалення) отримані нею кошти готівкою на придбання твердого палива або тверде паливо не повертаються. Пільги з оплати послуг газо-,тепло-, електропостачання для опалення житла надаються особі з наступного бюджетного періоду.

- У разі зміни протягом бюджетного періоду будь-якого іншого виду опалення житла особи на пічне опалення пільги на придбання твердого палива надаються виходячи з кількості місяців, що залишилися до кінця бюджетного періоду, та середньомісячної вартості або кількості твердого палива, визначеної шляхом ділення річної вартості або кількості твердого палива на дванадцять місяців.
Категорія: Соціальна підтримка пільговиків | Переглядів: 1014 | Додав: Falcon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0