Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2011 » Серпень » 29 » Видача довідок інвалідам війни на отримання 100% знижки плати за користування квартирним телефоном
14:40
Видача довідок інвалідам війни на отримання 100% знижки плати за користування квартирним телефоном
Відповідно до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” для інвалідів Великої Вітчизняної війни та війни з Японією встановлено абонементну плату за користування квартирним телефоном зі 100-процентною знижкою від затверджених тарифів.
Послуга надається підприємствами зв’язку після підтвердження права на 100-процентною знижку абонементної плати за користування квартирним телефоном.
При первинному зверненні інваліда війни з питання надання 100-процентної знижки абонементної плати за користування квартирним телефоном справа пільговика доукомплектовується документами про встановлення статусу відповідно до ст. 7 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” за безпосередню участь та внаслідок воєнних дій у Великій Вітчизняній війні та війни з Японією (довідки військомату, копії висновку МСЕКа). Формується довідка, яка є підставою для надання пільги підприємствами зв’язку на користування квартирним телефоном зі 100-процентною знижкою абонементної плати.
Довідка видається в управління праці та соціального захисту.
Надання пільги проводиться підприємствами зв’язку безпосередньо пільговику.
Категорія: Соціальна підтримка пільговиків | Переглядів: 531 | Додав: Falcon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0