Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2011 » Серпень » 29 » Допомога на дітей одиноким матерям
15:31
Допомога на дітей одиноким матерям
Відповідно до ст.18-1 Закону України "Про державну допомогу сім’ям з дітьми” допомога на дітей одиноким матерям призначається одиноким матерям, одинокі усиновителям (які не перебувають у шлюбі), якщо у свідоцтві про народження дитини (рішенні про усиновлення дитини) відсутній запис про батька (матір) дитини або запис про батька (матір) проведено в установленому порядку державним органом реєстрації актів цивільного стану за вказівкою матері (батька, усиновителя) дитини.
Право на допомогу на дітей одиноким матерям мають вдова та вдівець з дітьми, мати (батько) дітей у разі смерті одного з батьків, шлюб між якими було розірвано до дня смерті, які не одержують на них пенсію в разі втрати годувальника або соціальну пенсію.

Документи, необхідні для призначення допомоги:

1) заява про призначення допомоги, що складається за формою, затвердженою наказом Мінпраці;

2) витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про реєстрацію народження дитини із зазначенням відомостей про батька дитини для призначення допомоги, виданий відділом реєстрації актів цивільного стану, або довідка про народження із зазначенням підстав внесення відомостей про батька дитини, видана виконавчим органом сільської, селищної, міської (крім міст обласного значення) рад для виплати допомоги;

3) копія свідоцтва про народження дитини;

4) довідка про проживання дитини з матір’ю, видана за місцем проживання сім’ї;

Усиновителі подають також копію рішення про усиновлення.

Вдови та вдівці подають копію свідоцтва про смерть одного з подружжя, та довідку про те, що вони не одержують на дітей пенсію в разі втрати годувальника або соціальну пенсію.

Мати (батько) дітей у разі смерті одного з батьків, шлюб між якими було розірвано до дня смерті, які не одержують на них пенсію в разі втрати годувальника або соціальну пенсію, подають також копію свідоцтва про розірвання шлюбу, копію свідоцтва про смерть одного з батьків та довідку про те, що вони не одержують на дітей зазначені пенсії.
Для оформлення документів на призначення державних допомог необхідно звертатися до приймальні громадян міського управління праці та соціального захисту населення.
Державна допомога відповідно до Закону України "Про державну допомогу сім’ям з дітьми” віплачується щомісячно після надходження коштів з Державного бюджету.
Для оформлення документів на призначення всіх видів соціальних допомог необхідно звертатися до приймальні громадян міського управління праці та соціального захисту населення.
В приймальні громадян можна отримати талон на прийом в зручний для Вас час, також ведеться попередній запис на прийом по телефону 7-05-13.  

 
Категорія: Оформлення та виплата державних допомог | Переглядів: 847 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0